|
|
| MOQ: | 500 vierkante meter |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | Houten pakket |
| Leveringstermijn: | 15-20 dagen |
| Betaalmethode: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Toeleveringskapaciteit: | 30000 Meter vierkant /day |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Normale breedte | 1220 mm, 1250 mm, 1500 mm, 2000 mm (op maat geaccepteerd) |
| Panellengte | 2440 mm, 3000 mm, 5000 mm, 5800 mm (normaal binnen 5800 mm) |
| Paneldikte | 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Aluminiumlegering | AA1100, AA3003, AA5005 (andere soorten verkrijgbaar) |
| Aluminiumdikte | 00,03 mm tot 0,50 mm |
| Gewicht | 3 mm: 8-13,3 kg per stuk 4 mm: 12,7 kg-27,89 kg per stuk |
| Verpakkingen | PE, PVDF, NANO, borsteloppervlak, spiegeloppervlak |
| Kernmateriaal | Recycle PE-kern/brandbestendige PE-kern/onbreekbare PE-kern |
| Kleurenopties | Metalen/Matten/Glanzige/Nacreus/Nano/Geborstelde/Spiegel/Granit/Houten |
Superieure UV-weerstand:Geformuleerd om hoge zonnestraling te weerstaan zonder te vervagen of af te breken.
Industriële corrosiebescherming:Het is bestand tegen zure regen, zoutspray en industriële verontreinigende stoffen, waardoor het ideaal is voor kust- en stedelijke gebieden.
Anti-verkalkingsprestaties:Hoogdichte hars voorkomt oppervlakte-oxidatie en poedervorming.
Klasse B1/A2 Brandkwalificatie:Ontworpen met een brandwerende kern om aan de internationale veiligheidsnormen te voldoen
Hoge kantoorgebouwen(Uiterlijke gordijnen)
Commerciële complexen& Winkelcentra
Na-uitrusting van gebouwen& Renovatieprojecten
Openbare infrastructuur(Luchthavens, treinstations)
Als fabrikant inHenan, bieden we professionelezeewaardige verpakkingen. Elke partij is beveiligd met oog-tot-hemel houten pallets en vochtbestendige film, geoptimaliseerd voor veiligezeevrachtnaar wereldwijde bestemmingen.
![]()
|
|
| MOQ: | 500 vierkante meter |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | Houten pakket |
| Leveringstermijn: | 15-20 dagen |
| Betaalmethode: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Toeleveringskapaciteit: | 30000 Meter vierkant /day |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Normale breedte | 1220 mm, 1250 mm, 1500 mm, 2000 mm (op maat geaccepteerd) |
| Panellengte | 2440 mm, 3000 mm, 5000 mm, 5800 mm (normaal binnen 5800 mm) |
| Paneldikte | 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Aluminiumlegering | AA1100, AA3003, AA5005 (andere soorten verkrijgbaar) |
| Aluminiumdikte | 00,03 mm tot 0,50 mm |
| Gewicht | 3 mm: 8-13,3 kg per stuk 4 mm: 12,7 kg-27,89 kg per stuk |
| Verpakkingen | PE, PVDF, NANO, borsteloppervlak, spiegeloppervlak |
| Kernmateriaal | Recycle PE-kern/brandbestendige PE-kern/onbreekbare PE-kern |
| Kleurenopties | Metalen/Matten/Glanzige/Nacreus/Nano/Geborstelde/Spiegel/Granit/Houten |
Superieure UV-weerstand:Geformuleerd om hoge zonnestraling te weerstaan zonder te vervagen of af te breken.
Industriële corrosiebescherming:Het is bestand tegen zure regen, zoutspray en industriële verontreinigende stoffen, waardoor het ideaal is voor kust- en stedelijke gebieden.
Anti-verkalkingsprestaties:Hoogdichte hars voorkomt oppervlakte-oxidatie en poedervorming.
Klasse B1/A2 Brandkwalificatie:Ontworpen met een brandwerende kern om aan de internationale veiligheidsnormen te voldoen
Hoge kantoorgebouwen(Uiterlijke gordijnen)
Commerciële complexen& Winkelcentra
Na-uitrusting van gebouwen& Renovatieprojecten
Openbare infrastructuur(Luchthavens, treinstations)
Als fabrikant inHenan, bieden we professionelezeewaardige verpakkingen. Elke partij is beveiligd met oog-tot-hemel houten pallets en vochtbestendige film, geoptimaliseerd voor veiligezeevrachtnaar wereldwijde bestemmingen.
![]()