|
|
| MOQ: | 300 vierkante meter |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | Houten pakket |
| Leveringstermijn: | 15-20 dagen |
| Betaalmethode: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Toeleveringskapaciteit: | 30000 Meter vierkant /day |
Onze ivoor aluminium composiet panelen zijn voorzien van een duurzame PVDF coating met aanpasbare kleuropties voor architectonische wandbekleding toepassingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Aluminiumhuiddikte | 0.06mm-0.50mm |
| Totaal paneeldikte | 2 mm-6 mm |
| Standaardbreedte | 1000 mm, 1220 mm (gewoon) |
| Maximale breedte | 1250 mm-1575 mm |
| Maximale lengte | tot 5800 mm |
| Standaardpaneelgrootte | 1220 mm * 2440 mm |
| Maandelijkse productiecapaciteit | 100,000m2 |
| Opties voor kernmateriaal | PE, LDPE, B1/A2 minerale kernen met brandwaarde |
Op aanvraag verkrijgbaar in aangepaste maten en kleuren, verkrijgbaar in standaard Ivory (RAL 9001/9010) of aanpasbare project-specifieke tinten.
Onze PVDF Witte Aluminium Composite Panels zijn speciaal ontworpen voor gevels van hoogbouwgebouwen en buitenbekledingsprojecten in veeleisende klimaten, zoals Zuidoost-Azië en Centraal-Azië.
Ervaring ontmoet innovatie.Hoewel onze state-of-the-art faciliteit verhuisd naar WENXIAN in 2021, ons kernteam brengt over20 jaar gespecialiseerde ervaringin de productie van aluminiumcompositpanelen (ACP) en aluminiumfoelie.
Dank u voor uw interesse in onze producten. We kijken ernaar uit om met u samen te werken.
|
|
| MOQ: | 300 vierkante meter |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | Houten pakket |
| Leveringstermijn: | 15-20 dagen |
| Betaalmethode: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Toeleveringskapaciteit: | 30000 Meter vierkant /day |
Onze ivoor aluminium composiet panelen zijn voorzien van een duurzame PVDF coating met aanpasbare kleuropties voor architectonische wandbekleding toepassingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Aluminiumhuiddikte | 0.06mm-0.50mm |
| Totaal paneeldikte | 2 mm-6 mm |
| Standaardbreedte | 1000 mm, 1220 mm (gewoon) |
| Maximale breedte | 1250 mm-1575 mm |
| Maximale lengte | tot 5800 mm |
| Standaardpaneelgrootte | 1220 mm * 2440 mm |
| Maandelijkse productiecapaciteit | 100,000m2 |
| Opties voor kernmateriaal | PE, LDPE, B1/A2 minerale kernen met brandwaarde |
Op aanvraag verkrijgbaar in aangepaste maten en kleuren, verkrijgbaar in standaard Ivory (RAL 9001/9010) of aanpasbare project-specifieke tinten.
Onze PVDF Witte Aluminium Composite Panels zijn speciaal ontworpen voor gevels van hoogbouwgebouwen en buitenbekledingsprojecten in veeleisende klimaten, zoals Zuidoost-Azië en Centraal-Azië.
Ervaring ontmoet innovatie.Hoewel onze state-of-the-art faciliteit verhuisd naar WENXIAN in 2021, ons kernteam brengt over20 jaar gespecialiseerde ervaringin de productie van aluminiumcompositpanelen (ACP) en aluminiumfoelie.
Dank u voor uw interesse in onze producten. We kijken ernaar uit om met u samen te werken.