|
|
| MOQ: | 400m2 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | Houten pakket |
| Leveringstermijn: | 15-20 dagen |
| Betaalmethode: | T/t, l/c, d/a, d/p |
| Toeleveringskapaciteit: | 30000 Meter vierkant /day |
| Productcategorie | PVDF-aluminiumcompositpanel |
|---|---|
| Krabbelweerstand | Mogelijkheid ≥ 3H |
| Interieurfuncties | milieuvriendelijk, geurvrij, warmte- en vochtbestand |
| Maximale lengte | tot 5900 mm |
| Primaire toepassingen | Gordijnmuren en buitenversiering |
| Paneldikte bereik | 3 mm-7 mm |
| Buitenste bekledingdikte | 4-7 mm |
| Oppervlaktecoating | Speciale fluorkoolstoflaag (PVDF) |
| Aanpassingsopties | Niet-standaard afmetingen en exclusieve kleurenpaletten |
|
|
| MOQ: | 400m2 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | Houten pakket |
| Leveringstermijn: | 15-20 dagen |
| Betaalmethode: | T/t, l/c, d/a, d/p |
| Toeleveringskapaciteit: | 30000 Meter vierkant /day |
| Productcategorie | PVDF-aluminiumcompositpanel |
|---|---|
| Krabbelweerstand | Mogelijkheid ≥ 3H |
| Interieurfuncties | milieuvriendelijk, geurvrij, warmte- en vochtbestand |
| Maximale lengte | tot 5900 mm |
| Primaire toepassingen | Gordijnmuren en buitenversiering |
| Paneldikte bereik | 3 mm-7 mm |
| Buitenste bekledingdikte | 4-7 mm |
| Oppervlaktecoating | Speciale fluorkoolstoflaag (PVDF) |
| Aanpassingsopties | Niet-standaard afmetingen en exclusieve kleurenpaletten |