|
|
| MOQ: | 300 vierkante meter |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | wooden package |
| Leveringstermijn: | 15-20days |
| Betaalmethode: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Toeleveringskapaciteit: | 30000 Meter square /day |
| Productcategorie | PVDF Aluminium Composiet Paneel |
|---|---|
| Aanpassingsopties | Niet-standaard maten en unieke kleurenschema's beschikbaar |
| Machine Lengte | 2,44 m |
| Plaats van Herkomst | HENAN, China |
| Paneeldikte | 3 mm-7 mm |
| Standaard Afmetingen | 1,22*2,44 m |
| Primaire Toepassingen | Gordijngevels en exterieur decoratie |
| Bekledingsdikte | 4-7 mm |
|
|
| MOQ: | 300 vierkante meter |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | wooden package |
| Leveringstermijn: | 15-20days |
| Betaalmethode: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Toeleveringskapaciteit: | 30000 Meter square /day |
| Productcategorie | PVDF Aluminium Composiet Paneel |
|---|---|
| Aanpassingsopties | Niet-standaard maten en unieke kleurenschema's beschikbaar |
| Machine Lengte | 2,44 m |
| Plaats van Herkomst | HENAN, China |
| Paneeldikte | 3 mm-7 mm |
| Standaard Afmetingen | 1,22*2,44 m |
| Primaire Toepassingen | Gordijngevels en exterieur decoratie |
| Bekledingsdikte | 4-7 mm |