|
|
| MOQ: | 500meter square |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | wooden package |
| Leveringstermijn: | 15-20days |
| Betaalmethode: | L/c, d/a, d/p |
| Toeleveringskapaciteit: | 30000 Meter square /day |
| Machine lengte | 2,44 m |
| MOQ | 300 m²; levering: 100.000 m²/maand; levering: 15-20 dagen |
| Dikte gevelbekleding buitengevel | 4-7 MM varianten met fluorcarbon (PVDF) coating |
| After-sales service | Online technische ondersteuning |
| Veelzijdigheid | Ideaal voor vliesgevels, gevelbekleding buitengevels en interieurdecoratie (wanden, plafonds) met aangepaste maten (1220×2440 mm standaard, tot 5900 mm lengte) en dikteopties van 3-5 mm |
| Breedtespecificaties | 950 mm, 1220 mm (standaard); 1260 mm, 1350 mm; 1450 mm, 1520 mm, 1600 mm (max) |
| Thermische isolatie | k-waarde ≤0,03W/m*K |
| Vochtbestendigheid | Waterabsorptie ≤1% |
|
|
| MOQ: | 500meter square |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | wooden package |
| Leveringstermijn: | 15-20days |
| Betaalmethode: | L/c, d/a, d/p |
| Toeleveringskapaciteit: | 30000 Meter square /day |
| Machine lengte | 2,44 m |
| MOQ | 300 m²; levering: 100.000 m²/maand; levering: 15-20 dagen |
| Dikte gevelbekleding buitengevel | 4-7 MM varianten met fluorcarbon (PVDF) coating |
| After-sales service | Online technische ondersteuning |
| Veelzijdigheid | Ideaal voor vliesgevels, gevelbekleding buitengevels en interieurdecoratie (wanden, plafonds) met aangepaste maten (1220×2440 mm standaard, tot 5900 mm lengte) en dikteopties van 3-5 mm |
| Breedtespecificaties | 950 mm, 1220 mm (standaard); 1260 mm, 1350 mm; 1450 mm, 1520 mm, 1600 mm (max) |
| Thermische isolatie | k-waarde ≤0,03W/m*K |
| Vochtbestendigheid | Waterabsorptie ≤1% |