|
|
| MOQ: | 300 vierkante meter |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | wooden package |
| Leveringstermijn: | 15-20days |
| Betaalmethode: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Toeleveringskapaciteit: | 30000 Meter square /day |
Inleiding tot het product:JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO., LTD is een professionele fabrikant van aluminiumcomposite panelen (ACP) met meer dan 10 jaar productie-ervaring.Onze ACP-panelen zijn gemaakt van hoogwaardige aluminiumlegering en kernmaterialen, met uitstekende weerbestandheid, brandwerendheid en decoratieve prestaties.onze producten worden geëxporteerd naar Zuidoost Azië, het Midden-Oosten, Afrika en andere regio's, het winnen van een hoog vertrouwen van de wereldwijde klanten.
![]()
![]()
| Artikel 1 | Detail |
|---|---|
| Dikte | 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm |
| Standaardgrootte | 12202440 mm, 12502500 mm, 1500 x 3000 mm |
| Aluminiumdikte | 0.21mm, 0.3mm, 0.4mm, 0.5mm |
| Type coating | PE, PVDF (20 jaar garantie) |
| Brandbeoordeling | B1, B2, A2 (facultatief) |
| Oppervlakte afwerking | Vaste kleur, houtkorrel, marmer, spiegel, geborsteld, enz. |
| MOQ | 500 vierkante meter |
| Leveringstermijn | 15-25 dagen na ontvangst van de borg |
| Betalingsduur | T/T, L/C |
Onze aluminiumcompositpanelen worden veel gebruikt in:
![]()
![]()
JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO., LTD is gevestigd in Jiaozuo, Henan, met een productiegebied van 30.000+ vierkante meter en een jaarlijkse productie van 5 miljoen vierkante meter.en andere internationale certificeringen, en onze producten voldoen aan ASTM, AS / NZS en andere normen.
![]()
V: Wat is de merknaam van dit PVDF-aluminiumcompositpanel?
A: De merknaam is Alushang.
V: Wat is het modelnummer van het PVDF-aluminiumcompositpanel?
A: Het modelnummer is 1220*2440MM 4MM.
V: Welke certificeringen heeft dit PVDF-aluminiumcomposite-paneel?
A: Het is gecertificeerd door SGS en ISO.
V: Waar is de plaats van oorsprong van dit PVDF-aluminiumcompositpanel?
A: De panelen worden in China vervaardigd.
V: Wat is de minimale orderhoeveelheid voor dit PVDF-aluminiumcompositepaneel?
A: De minimale orderhoeveelheid is 500 vierkante meter.
|
|
| MOQ: | 300 vierkante meter |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | wooden package |
| Leveringstermijn: | 15-20days |
| Betaalmethode: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Toeleveringskapaciteit: | 30000 Meter square /day |
Inleiding tot het product:JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO., LTD is een professionele fabrikant van aluminiumcomposite panelen (ACP) met meer dan 10 jaar productie-ervaring.Onze ACP-panelen zijn gemaakt van hoogwaardige aluminiumlegering en kernmaterialen, met uitstekende weerbestandheid, brandwerendheid en decoratieve prestaties.onze producten worden geëxporteerd naar Zuidoost Azië, het Midden-Oosten, Afrika en andere regio's, het winnen van een hoog vertrouwen van de wereldwijde klanten.
![]()
![]()
| Artikel 1 | Detail |
|---|---|
| Dikte | 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm |
| Standaardgrootte | 12202440 mm, 12502500 mm, 1500 x 3000 mm |
| Aluminiumdikte | 0.21mm, 0.3mm, 0.4mm, 0.5mm |
| Type coating | PE, PVDF (20 jaar garantie) |
| Brandbeoordeling | B1, B2, A2 (facultatief) |
| Oppervlakte afwerking | Vaste kleur, houtkorrel, marmer, spiegel, geborsteld, enz. |
| MOQ | 500 vierkante meter |
| Leveringstermijn | 15-25 dagen na ontvangst van de borg |
| Betalingsduur | T/T, L/C |
Onze aluminiumcompositpanelen worden veel gebruikt in:
![]()
![]()
JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO., LTD is gevestigd in Jiaozuo, Henan, met een productiegebied van 30.000+ vierkante meter en een jaarlijkse productie van 5 miljoen vierkante meter.en andere internationale certificeringen, en onze producten voldoen aan ASTM, AS / NZS en andere normen.
![]()
V: Wat is de merknaam van dit PVDF-aluminiumcompositpanel?
A: De merknaam is Alushang.
V: Wat is het modelnummer van het PVDF-aluminiumcompositpanel?
A: Het modelnummer is 1220*2440MM 4MM.
V: Welke certificeringen heeft dit PVDF-aluminiumcomposite-paneel?
A: Het is gecertificeerd door SGS en ISO.
V: Waar is de plaats van oorsprong van dit PVDF-aluminiumcompositpanel?
A: De panelen worden in China vervaardigd.
V: Wat is de minimale orderhoeveelheid voor dit PVDF-aluminiumcompositepaneel?
A: De minimale orderhoeveelheid is 500 vierkante meter.