|
|
| MOQ: | 300 vierkante meter |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | Houten pakket |
| Leveringstermijn: | 15-20 dagen |
| Betaalmethode: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 30000 Meter vierkant /day |
| Kenmerken | Specificatie |
|---|---|
| Normale breedte | 1220 mm, 1250 mm, 1500 mm, 2000 mm (op maat geaccepteerd) |
| Panellengte | 2440 mm, 3000 mm, 5000 mm, 5800 mm (normaal binnen 5800 mm) |
| Paneldikte | 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Aluminiumlegering | AA1100, AA3003, AA5005 (andere soorten verkrijgbaar) |
| Aluminiumdikte | 00,03 mm tot 0,50 mm |
| Gewicht | 3 mm: 8 kg-13,3 kg per stuk; 4 mm: 12,7 kg-27,89 kg per stuk |
| Verpakkingen | PE, PVDF, NANO, borsteloppervlak, spiegeloppervlak |
| Kernmateriaal | Recycle PE-kern/brandbestendige PE-kern/onbreekbare PE-kern |
|
|
| MOQ: | 300 vierkante meter |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | Houten pakket |
| Leveringstermijn: | 15-20 dagen |
| Betaalmethode: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 30000 Meter vierkant /day |
| Kenmerken | Specificatie |
|---|---|
| Normale breedte | 1220 mm, 1250 mm, 1500 mm, 2000 mm (op maat geaccepteerd) |
| Panellengte | 2440 mm, 3000 mm, 5000 mm, 5800 mm (normaal binnen 5800 mm) |
| Paneldikte | 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Aluminiumlegering | AA1100, AA3003, AA5005 (andere soorten verkrijgbaar) |
| Aluminiumdikte | 00,03 mm tot 0,50 mm |
| Gewicht | 3 mm: 8 kg-13,3 kg per stuk; 4 mm: 12,7 kg-27,89 kg per stuk |
| Verpakkingen | PE, PVDF, NANO, borsteloppervlak, spiegeloppervlak |
| Kernmateriaal | Recycle PE-kern/brandbestendige PE-kern/onbreekbare PE-kern |