|
|
| MOQ: | 500 vierkante meter |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | Houten pakket |
| Leveringstermijn: | 15-20 dagen |
| Betaalmethode: | L/C,D/A,D/P |
| Toeleveringskapaciteit: | 30000 Meter vierkant /day |
3mm 4mm melkwit PE aluminium composiet paneel. Polyester bekleed ACP-plaat voor binnenmuurdecoratie en bordschilderingen.
OnzePE- (polyester) gecoate aluminiumcomposite-paneelIn vergelijking met PVDF biedt onze PE-coating een superieure kleurlevendheid en een gladdere afwerking.Dit maakt het de beste keuze voor architecten die zich richten op binnenesthetiek en kostenefficiëntie..
Waarom kiezen voor onze PE ACP?
Specificaties en afmetingen
| Kenmerken | Detail |
|---|---|
| Aluminiumlegering | Klasse 1100 / 3003 |
| Paneldikte | 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm |
| Aluminiumhuid | 00,05 mm - 0,30 mm |
| Type coating | Hoogglanzend / Matt PE (polyester) |
| Kernmateriaal | Niet-toxisch polyethyleen met lage dichtheid (LDPE) |
| Standaardgrootte | 1220 x 2440 mm (aanpasbaar) |
Vervaardigingscapaciteit
Onze fabriek, gevestigd in WENXIAN sinds 2021, is gespecialiseerd in de productie van aluminium composiet paneel en aluminium fineer.We maken gebruik van geavanceerde productieapparatuur inclusief high-end instrumenten geïmporteerd uit Japan., voortdurend onze technologie te verbeteren.
Overwegingen voor de installatie
Kwaliteitscertificaten
Belangrijkste gerelateerde producten
Toepassingen
Verpakking en verzending
Verpakking
Vervoer
We leveren professionele verpakkingen voor langeafstandsvervoer.
|
|
| MOQ: | 500 vierkante meter |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | Houten pakket |
| Leveringstermijn: | 15-20 dagen |
| Betaalmethode: | L/C,D/A,D/P |
| Toeleveringskapaciteit: | 30000 Meter vierkant /day |
3mm 4mm melkwit PE aluminium composiet paneel. Polyester bekleed ACP-plaat voor binnenmuurdecoratie en bordschilderingen.
OnzePE- (polyester) gecoate aluminiumcomposite-paneelIn vergelijking met PVDF biedt onze PE-coating een superieure kleurlevendheid en een gladdere afwerking.Dit maakt het de beste keuze voor architecten die zich richten op binnenesthetiek en kostenefficiëntie..
Waarom kiezen voor onze PE ACP?
Specificaties en afmetingen
| Kenmerken | Detail |
|---|---|
| Aluminiumlegering | Klasse 1100 / 3003 |
| Paneldikte | 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm |
| Aluminiumhuid | 00,05 mm - 0,30 mm |
| Type coating | Hoogglanzend / Matt PE (polyester) |
| Kernmateriaal | Niet-toxisch polyethyleen met lage dichtheid (LDPE) |
| Standaardgrootte | 1220 x 2440 mm (aanpasbaar) |
Vervaardigingscapaciteit
Onze fabriek, gevestigd in WENXIAN sinds 2021, is gespecialiseerd in de productie van aluminium composiet paneel en aluminium fineer.We maken gebruik van geavanceerde productieapparatuur inclusief high-end instrumenten geïmporteerd uit Japan., voortdurend onze technologie te verbeteren.
Overwegingen voor de installatie
Kwaliteitscertificaten
Belangrijkste gerelateerde producten
Toepassingen
Verpakking en verzending
Verpakking
Vervoer
We leveren professionele verpakkingen voor langeafstandsvervoer.