|
|
| MOQ: | 300 vierkante meter |
| Prijs: | $12.8-20 / Square meter |
| Standaardverpakking: | Houten pakket |
| Leveringstermijn: | 15-20 dagen |
| Betaalmethode: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 30000 Meter vierkant /day |
| Aluminium huiddikte | 0,06 mm - 0,50 mm |
|---|---|
| Totale paneeldikte | 2 mm-6 mm |
| Breedte | 1000 mm, 1220 mm (normaal), 1250 mm, 1300 mm, 1500 mm, 1550 mm, 1575 mm (maximaal) |
| Lengte | Tot 5800 mm |
| Standaard maat | 1220 mm (breedte) * 2440 mm (lengte) |
| Productiecapaciteit | 100.000m²/maand |
| Binnenste kern | Normaal niet-giftig polyethyleen, één zijde ongebroken polyethyleen, twee zijden ongebroken polyethyleen, nieuw LDPE, B1 onbrandbare mineraalgevulde kern, A2 niet-brandbare mineraalgevulde kern |
|
|
| MOQ: | 300 vierkante meter |
| Prijs: | $12.8-20 / Square meter |
| Standaardverpakking: | Houten pakket |
| Leveringstermijn: | 15-20 dagen |
| Betaalmethode: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 30000 Meter vierkant /day |
| Aluminium huiddikte | 0,06 mm - 0,50 mm |
|---|---|
| Totale paneeldikte | 2 mm-6 mm |
| Breedte | 1000 mm, 1220 mm (normaal), 1250 mm, 1300 mm, 1500 mm, 1550 mm, 1575 mm (maximaal) |
| Lengte | Tot 5800 mm |
| Standaard maat | 1220 mm (breedte) * 2440 mm (lengte) |
| Productiecapaciteit | 100.000m²/maand |
| Binnenste kern | Normaal niet-giftig polyethyleen, één zijde ongebroken polyethyleen, twee zijden ongebroken polyethyleen, nieuw LDPE, B1 onbrandbare mineraalgevulde kern, A2 niet-brandbare mineraalgevulde kern |